Feriendorf im Périgord Großes Ferienhaus für 18 oder 20 Personen.

Vakantiepark **** in Dordogne-Lot Dit vakantiedorpje biedt hoogwaardige vakantiewoningen (25 villa's en gites), een bar, een restaurant en vele activiteiten. Schitterende regio om te bezoeken. Gite ..

Gavaudun, Lot-et-Garonne, Frankrijk

  • 200 m2
  • 19 personen
  • 6 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Niet op een vakantiepark
  • Wifi
  • Wasmachine
  • Fitnesstoestellen
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Biljart
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad
  • Carport
  • Paardenstalling

Omschrijving

Binnen
Vakantiepark **** in Dordogne-Lot Dit vakantiedorpje biedt hoogwaardige vakantiewoningen (25 villa's en gites), een bar, een restaurant en vele activiteiten. Schitterende regio om te bezoeken. Gite 110 m² voor 8 personen - Charmant gerenoveerd boerderijgebouw Rustiek landhuis met karakter met 6 slaapkamers, 3 badkamers, ontworpen voor een kleine groep van 15 tot 18 (maximaal 20) mensen in een bijzonder vriendelijke omgeving in een gerenoveerde boerderijgebouw. Zeer grote woon- / eetkamer en een groot overdekt terras. Deze woning bevindt zich in het midden van het landgoed, in de oude boerderij. De slaapbank biedt flexibiliteit afhankelijk van de samenstelling van het gezin, maar de accommodaties zijn bedoeld voor het opgegeven aantal personen. Het bovenste bed van een stapelbed is niet toegestaan voor kinderen onder 6 jaar. De woningen zijn volledig ingericht en uitgerust en beschikken over een terras met tuinmeubelen. Ze beschikken ook over een mini Hi-Fi keten en/of een gecombineerde CD-wekkerradio. Gratis Internet (Wi-Fi) overal beschikbaar. Beddengoed en handdoeken kunnen verstrekt worden. TV en DVD-speler te huur. Gratis Internet (WiFi) ter alle plaatse. Wasruimte beschikbaar voor de gasten tegen een kleine vergoeding (wasmachines, droger, strijkijzer en strijkplank). Het Vakantiepark : Schitterend landgoed van 35 ha, in een golvend landschap met bossen en weiden. Village de Vacances ****, het is een oase van “rust en groen”, gelegen in het zuiden van de geschiedenisrijke Perigord (Dordogne), aan de poorten van de Quercy, Gascogne en Guyenne (Frankrijk). Zijn oude smaakvolle gerestaureerde gebouwen, zijn uitstekend restaurant, het Auberge de Vezou, en zijn moderne woningen in volle natuur, evenals de talrijke activiteiten die het voorstelt, zorgen voor onvergetelijke vakanties. Activiteiten ter plaatse: verlicht verwarmd zwembad, spa (sauna, jacuzzi), verlicht tennis, basketbal en volleybal, voetbalveld, pingpong, trampoline, jeu de boules, biljart, speeltuin voor kinderen, wandelpaden, ... In de buurt van het domein: paardrijden, mountainbikes, advontuurpark, klimmen, speleologie, kano, kajak, vissen, buggy, diverse excursies. De eigenaren van het domein heten u persoonlijk welkom en staan tot uw beschikking om u tijdens uw verblijf te helpen. Goed opgevoede huisdieren zijn van harte welkom, het vermijden indien mogelijk juli-augustus (te veel kinderen niet gewend aan honden). Dit is een echt paradijs voor honden, met lange vrije wandelingen mogelijk op het uitgestrekte landgoed ! Het vakantiepark is zeer rustig en vredig uit van het hoogseizoen, behalve bruiloftenweekends. Het wordt duidelijk meer geanimeerd met de kinderen en tieners die in juli-augustus spelen, maar het landgoed is vrij groot en de meeste huisjes zijn op afstand van het centrum (behalve voor de gites). U zult geen moeite hebben om op uw eigen terras te ontspannen of rond de weilanden rustig te wandelen, terwijl uw kinderen zich samen vermaken. Gavaudun is een middeleeuws dorpje, overheerst door zijn kasteel van de XI de eeuw met een opmerkelijke toren, genesteld tussen de valleien van de Lot en de Dordogne, vlakbij de majestueuze kastelen van Biron en Bonaguil, en de bastides van Monflanquin en Monpazier. U vindt er het huis van Bernard Palissy op 6km ... Sarlat met zijn festival op 65km ... Rocamadour, Les Eyzies, Saint Emilion, Cahors, Moissac en zo veel andere uitzonderlijke plaatsen te bezoeken. De Perigord is in het bijzonder gekend voor zijn gastronomie: eenden, truffels, paddenstoelen, foie gras ... met wijnen van Bergerac, Monbazillac, Cahors ... Wat een plezier de plaatselijke markten te gaan bezoeken ! Ten slotte, om aan ieders voorkeuren te voldoen zijn er talloze culturele manifestaties in de hele streek. Basisinformatie - ㄴ daarvan slaapplaatsen die <strong>alleen</strong> geschikt zijn voor kinderen: 1 - aantal personen: 20 - Huisdieren toegestaan: 2 - Accommodatietype: vakantiehuis - bevindt zich in: vakantiepark - type gebouw: eengezinshuis - woonoppervlakte: 200 m² - perceeloppervlakte: 350000 m² - laatste uitgebreide renovatie: 2018 - vrijstaand object - huiseigenaar woont op het perceel - niet-rokers - aantal slaapkamers: 6 - aantal badkamers: 3 Top eigenschappen - wifi - verwarming: overal - terras - tuin: voor gemeenschappelijk gebruik - Buitenzwembad - ㄴ maximale diepte: 200 cm - ㄴ lengte: 1600 cm - ㄴ breedte: 800 cm - privéparkeerplaatsen in totaal: 5 - ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen - ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen - ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 5 Slapen in de leefruimte - tweepersoonsslaapbank slaapkamer 12 - tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed) - eenpersoonsbed - extra bed slaapkamer 16 - tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed) slaapkamer 20 - 2x eenpersoonsbed - stapelbed slaapkamer 24 - stapelbed slaapkamer 4 - tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed) slaapkamer 8 - tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed) - stapelbed Badkamer badkamer 12 - ligbad - wastafel - föhn badkamer 4 - 2x douche - wastafel badkamer 8 - douche - wastafel - toilet toilet - toilet toilet - toilet Wellness - Hot Tub / badkuip buiten Koken/Wonen - koffiezetapparaat: filterkoffiezetapparaat - koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast - kookplaat: gasfornuis - oven - broodrooster - magnetron - waterkoker - vaatwasser - aantal eettafels: geen - maximaal aantal zitplaatsen: geen Entertainment - radio - cd-speler - gezelschapsspellen voor volwassenen - biljart - fitnessapparatuur Voor kinderen - kinderstoel - speeltoestellen - gezelschapsspellen voor kinderen Huishouden - wasmachine: voor gemeenschappelijk gebruik in het gebouw - wasdroger: voor gemeenschappelijk gebruik in het gebouw - strijkijzer Buitenbereik - barbecueën niet toegestaan - buitendouche Omgeving - dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 10,0 km - levensmiddelenzaak: 8,0 km - vliegveld: 50,0 km - snelweg: 50,0 km - rivier: 12,0 km - golfplaats: 30,0 km - fietsverhuur: 12,0 km - mogelijkheid om paard te rijden: 12,0 km Bijzonderheden - cottage - landgoed - Midden in de natuur gelegen Buiten / omgeving
type gebouw: eengezinshuis. perceeloppervlakte: 350000m². huiseigenaar woont op het perceel.

Afstanden

0 m Lengte skipistes
10 km Centrum
30 km Golfbaan
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Voor deze accommodatie zijn nog geen reviews achtergelaten.

Vakantiepark **** in Dordogne-Lot

Dit vakantiedorpje biedt hoogwaardige vakantiewoningen (25 villa's en gites), een bar, een restaurant en vele activiteiten. Schitterende regio om te bezoeken.

Gite ..

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

  • Geen boekingskosten
  • Direct online beschikbaar​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal